Prožitkové semináře

SAMADHI "sjednocení s Božstvím"

Mystický seminář pro pokročilé
18. - 24. 7. 2024
V tomto pokročilém spirituálním semináři, bude možné zakusit zvýšené stavy vědomí a explozivní meditační prožitky, vedoucí až ke stavům Samadhi. Meditační sezení budou probíhat nejen u Devi Yantry, ale také v přírodě, kde hluboké prožitky integrujeme a uzemníme. Příprava na seminář je nutná. Délka semináře 7 dnů. Součástí je oslava Guru - pournimy, mystického úplňku.
více informacípřihláška

Láska, intimita a partnerství

Seminář pro páry
24. - 26. 5. 2024
V tomto semináři prožijete společně tři intenzivní dny, ve kterých se se svým partnerem propojíte v úrovni Bytí/esence. A jako muž a žena naplníte svou intimitu a touhu po blízkosti. V uvolnění kontroly a obran nám pomůže náruč teplé vody, ve které bude snadné odevzdat se jeden druhému. Vaše partnerství a láska tím dostane nový impulz a rozměr, aby mohla rozkvést do hlubokého tvořivého spojení. Dopřejete si prostě čas a prostor, jen pro vás dva.
více informacípřihláška

Seminář na magickém ostrově Korfu

Pět elementů a křesťanská mystika
18. - 24. 8. 2024
Během tohoto semináře se nabijete ryzí silou pěti elementů a plně očistíte svá energetická těla. Čeká Vás úžasná dovolená v krásném místě San Stefanos, poblíž městečka Arillas, rodinný penzion má úžasný výhled na moře a horizont, 10 min od dlouhé písečné pláže. Ranní meditace budou probíhat při východu slunce na prostorné terase, večerní program na pláži nebo tanec v olivovém háji. Posílení a nabití pěti elementy si vaše energetického tělo ponese ještě dlouho poté. Ostrov je prodchnutý živoucí Mystikou světce Spirodonta, po jehož stopách se vyprávíme do Kerkyry, hlavního města a také místních kostelíku a energetických míst, kde budeme meditovat.
více informacípřihláška

Naga- posvátná síla Kundaliny Šakti

spirituální postgraduál pro pokročilé
10. - 13. 10. 2024
Meditační seminář v prostoru posvěcené formy Nagy. Otevřeme se mystické hadí síle Nagy, která zažehuje a probouzí vědomí. Energie Nagy je spojena se schopností transformovat jedovaté substance v elixír. V přítomnosti Nagy se aktivuje Vyana Prana - regerační shopnost fyzického i energetického těla a rozpouští se skryté překážky na různých úrovních.
více informacípřihláška

Živoucí extáze Šakti-posvátný Eros

seminář pro ženy, které jsou otevřené přijmout vedení Šakti zevnitř
15. - 17. 3. 2024
Je seminář pro ženy, které jsou otevřené přijmout vedení šakti zevnitř a vstoupit do posvátného prostoru božského ženství. Eros sídlí v pánvi jako součást životní síly kundaliny, když se uvolní, volně proudí a stoupá. Zažíváme to jako extatickou blaženost v každé buňce těla a sladkost, která se absorbuje do vnitřního prostoru. Cítíme se nekonečně milované a sjednocené.
více informacípřihláška