Tréninky a semináře CSB

Dotek Milosti - Profesionální výcvik Craniosacrální Biodynamiky

Se spirituálním přesahem
5. - 8. 12. 2024
Srdečně Vás zveme na dvouletý profesionální výcvik Craniosacrální biodynamiky - dotek Milosti. Během výcviku budete mít možnost hluboce prožít kontakt s tvořivými silami Dechu Života. Dále budete seznámeni se širokou škálou dovedností, informací a praktických cvičení, které prohloubí váš způsob vnímání a otevřou nové úhly pohledu na zdraví, léčení a rozvoj k plnému vědomí.
více informacípřihláška

Zážehy - postgraduální výcvik čirého Dechu Lásky

Vhodné pro všechny, kteří prošli základním výcvikem
14. - 17. 11. 2024
Během tohoto výcviku se ponoříma do hlubin mysterií života. Vedení se ujme čirý Dech Lásky, milující přítomnost, která neustále zažehuje vědomí a světlo v našich buňkách. Prozkoumáme různé vrstvy a strategie, kdy se odvracíme od Lásky nebo unikáme před životem a plným vtělením. Výcvik je určen pouze pro absolventy se zájmem jít do podstaty existence a projít stínovým materiálem.
více informacípřihláška

V náruči Čirého Dechu Lásky

Zrození, vztahy, umírání a mystické odevzdání
22. - 25. 5. 2025
Nový postgraduální výcvik pro ty, kteří mají zájem se dále vyvíjet a prohlubovat v práci na sobě i s klienty. Výcvik bude tvořen tak, aby potkal potřeby skupiny a pokryl mnohovrstevná témata. Např. jak prohloubit klientův spirituální vývoj, jak ho podpořit během spirituální krize. Práce s rodovými a vztahovými tématy. Práce s miminky a dětmi. Všechny úrovně zážehů. Práce s umírajícími a příprava na tranzit, mnohovrstevnost nervového systému a spirituální anatomie atd....
více informacípřihláška