Tréninky a semináře CSB

Profesionální výcvik CranioSacrální Biodynamiky

Dotek Mystéria - Čirý Dech Lásky sestupuje
10. - 13. 3. 2022
Srdečně Vás zveme na dvouletý profesionální výcvik Craniosacrální biodynamiky - dotek Mystéria. Během výcviku budete mít možnost hluboce prožít kontakt s tvořivými silami čirého Dechu Lásky. Dále budete seznámeni se širokou škálou dovedností, informací a praktických cvičení, které prohloubí váš způsob vnímání a otevřou nové úhly pohledu na zdraví, léčení a rozvoj k plnému vědomí.
více informacípřihláška

V náruči Čirého Dechu Lásky
volné postgraduální pokračování

volné postgraduální pokračování CSB výcviku
27. - 30. 1. 2022
Naše práce se neustále vyvíjí s tím, jak se vyvíjí lidské vědomí. Postgraduální pokračování je vhodné pro ty, kteří mají zájem se dále vyvíjet a prohlubovat v práci na sobě i s klienty. Výcvik bude tvořen tak, aby potkal potřeby skupiny a pokryl mnohovrstevná témata. Např. jak prohloubit klientův spirituální vývoj, jak ho podpořit během spirituální krize. Práce s rodovými a vztahovými tématy. Práce s miminky a dětmi. Všechny úrovně zážehů. Práce s umírajícími a příprava na tranzit, mnohovrstevnost nervového systému a spirituální anatomie atd....
více informacípřihláška

ŠAKTI - výcvik pro ženy

Zasvěcení do mystéria ženství
10. - 12. 6. 2022
Výcvik je určen pro ženy všech věkových kategorií, které mají zájem se otevřít mystériu svého ženství a rozkvést do plné krásy a síly. Během 9 prodloužených víkendů budeme procházet hlubokou transformací a zasvěcováním do mystéria ženství. Víkendy budou probíhat v důvěrném léčivém kruhu žen.
více informacípřihláška

Postgraduální výcvik čirého Dechu Lásky: Dotek Mystéria - alchymie zážehů

15. - 18. 4. 2021
Během tohoto výcviku se ponoříma do hlubin mysterií života. Vedení se ujme čirý Dech Lásky, milující přítomnost, která neustále zažehuje vědomí a světlo v našich buňkách. Prozkoumáme různé vrstvy a strategie, kdy se odvracíme od Lásky nebo unikáme před životem a plným vtělením. Výcvik je určen pouze pro absolventy se zájmem jít do podstaty existence a projít stínovým materiálem.
více informacípřihláška