Tréninky a semináře CSB

Profesionální výcvik CranioSacrální Biodynamiky
Dotek Mystéria - Čirý Dech Lásky sestupuje

Ročník leden 2020 - 2022
23. - 26. 1. 2020
Srdečně Vás zveme na dvouletý profesionální výcvik Craniosacrální biodynamiky - dotek Mystéria. Během výcviku budete mít možnost hluboce prožít kontakt s tvořivými silami čirého Dechu Lásky. Dále budete seznámeni se širokou škálou dovedností, informací a praktických cvičení, které prohloubí váš způsob vnímání a otevřou nové úhly pohledu na zdraví, léčení a rozvoj k plnému vědomí.
více informacípřihláška

Postgraduální výcvik čirého Dechu Lásky: Dotek Mystéria - alchymie zážehů

10. - 13. 12. 2020
Během tohoto výcviku se ponoříma do hlubin mysterií života. Vedení se ujme čirý Dech Lásky, milující přítomnost, která neustále zažehuje vědomí a světlo v našich buňkách. Prozkoumáme různé vrstvy a strategie, kdy se odvracíme od Lásky nebo unikáme před životem a plným vtělením. Výcvik je určen pouze pro absolventy se zájmem jít do podstaty existence a projít stínovým materiálem.
více informacípřihláška

Čirý Dech Lásky - postgraduální setkání

12. - 15. 3. 2020
Jste srdečně zváni k prohloubování vaší práce CSB , která zažehuje evoluci vědomí. Na základě své vlastní zkušenosti se naučíte poskytovat dotek čirého Dechu Lásky, odevzdat se milující přítomnosti, která podpoří klienta aby mohl zůstat přítomný i s hlubokými procesy a projít svou evolucí vědomí, směrem k celistvosti a jednotě Bytí.
více informacípřihláška