Prožitkové semináře

Práce s Nagou - pokračování
spirituální postgraduál

postgraduální seminář pro pokročilé
17. - 21. 11. 2022
Meditační seminář v prostoru posvěcené formy Nagy. Otevřeme se mystické hadí síle Nagy, která zažehuje a probouzí vědomí. Energie Nagy je spojena se schopností transformovat jedovaté substance v elixír. V přítomnosti Nagy se aktivuje Vyana Prana - regerační shopnost fyzického i energetického těla a rozpouští se skryté překážky na různých úrovních.
více informacípřihláška

Láska, intimita a partnerství

Seminář pro odvážné páry
21. - 23. 10. 2022
V tomto semináři prožijete společně tři intenzivní dny, ve kterých se se svým partnerem propojíte v úrovni Bytí/esence. A jako muž a žena naplníte svou intimitu a touhu po blízkosti. V uvolnění kontroly a obran nám pomůže náruč teplé vody, ve které bude snadné odevzdat se jeden druhému. Vaše partnerství a láska tím dostane nový impulz a rozměr, aby mohla rozkvést do hlubokého tvořivého spojení. Dopřejete si prostě čas a prostor, jen pro vás dva.
více informacípřihláška

SAMADHI "vtělit Božství"

12. - 17. 7. 2022
V tomto pokročilém spirituálním semináři, bude možné zakusit zvýšené stavy vědomí a explozivní meditační prožitky, vedoucí až ke stavům Samadhi. Příprava na seminář je nutná. Délka semináře 6 dnů. Součástí je oslava Guru - pournimy, mystického úplňku.
více informacípřihláška