Prožitkové semináře

Práce s Nagou - probuzení

spirituální postgraduál
17. - 21. 11. 2021
Meditační retreat v prostoru Devi Nageshwari. Otevřeme se mystické hadí síle Nagy, která zažehuje a probouzí vědomí. Seminář pouze pro pokročilé, kteří pravidelně denně praktikují, jedno z následujících praxí: Suriya kriya, Yogasany, Shambhavi mahamudra kriya, Achala arpana, Sukha kriya a Om chanting.
více informacípřihláška

Spirituální zážeh
oslava úplňku Guru-purnima

Postgraduální seminář pro pokročilé
21. - 25. 7. 2021
Spirituální zážeh - návrat domů, integrace všech dimenzí. Otevření se mystické rovině našeho Bytí je za všemi slovy, tradicemi a technikami. V ochotě poddat se hlubokému nevědění a plné prázdnotě existence se může stát zázrak. SHIVA - to co nemůže být pojmenováno a to, co je podstatou všeho, se stává hybnou silou tvého života. Spirituální zážeh nás navrací ke Zdroji všeho a zároveň vtěluje a spojuje se vším, co je. My jsme celým Vesmírem a celý Vesmír je uvnitř nás.
více informacípřihláška

Divoká extáze Šakti
- odevzdání se -

seminář pro ženy, které jsou otevřené přijmout vedení Šakti zevnitř
10. - 12. 7. 2020
Divoká extáze Šakti je seminář pro ženy, které jsou otevřené přijmout vedení šakti zevnitř a vstoupit do posvátného prostoru božského ženství. Je volným pokračováním semináře Extatická Bohyně a ochutnávkou pro dlouhodobý výcvik pro ženy s názvem ŠAKTI- zasvěcení do mysterií ženství, který začíná v říjnu 2020.
více informacípřihláška

Tekutinové tělo

průzračnost, souznění, tekutost, plynutí…
19. - 21. 10. 2018
Tento seminář je jedinečným propojením práce ve vodě - Aquabodywork a Aqua-cranio
více informacípřihláška